Податкові пільги

Податкові пільги

     Згідно п.5.1.1. Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» №889-IV від 22.05.2003 року громадяни – платники податку, Які здійснюють страхові платежі за довгостроковими договорами страхування життя, мають право на податковий кредит за наслідками звітного податкового року.

      Згідно п.1.16. “Податковий кредит – сума (вартість) витрат, понесених платником податку – резидентом, – у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року (крім витрат на оплату податку на додану вартість та акцизного збору ), на суму яких дозволяється зменшення суми його загального річного облагаеми податком доходу, одержаного за наслідками такого звітного року, у випадках, визначених цим Законом.

     Згідно п.5.3.5 Платник податку має право включити до складу податкового кредиту суму витрат платника податку на оплату за власний рахунок страхових внесків, страхових премій страхувальнику-резиденту за договорами довгострокового страхування життя та недержавного Пенсійного страхування, як такого платника податку, так і членів його, сім’ї першого ступеня споріднення.