Проект лайф 100+

Брошура Лайф 100+download

               Дорогі друзі!

         Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС-ЖИТТЯ» має великий досвід зі страхування життя та  здоров’я. Ми готові запропонувати Вам страхові продукти для накопичення коштів до різних подій у Вашому житті. Це може бути пенсійне накопичення для виходу на заслужений відпочинок, страхування на випадок непередбаченого відходу з життя, отримання інвалідності чи критичного захворювання, накопичення на навчання дитини у ВУЗі або вступ ії в самостійне життя.

       Накопичувальні програми «LIFE 100+» і «LIFE 100 JUNIOR» гарантують Вам зростання накопичень за рахунок щорічного додаткового інвестиційного доходу СК «БРОКБІЗНЕС-ЖИТТЯ», про що ми повинні щорічно повідомляти Вас, як клієнта, письмово. Гарантія отримання всієї страхової суми при настанні страхового випадку до закінчення договору – це головна відмінність страхування життя від накопичення коштів в інших фінансових інститутах, наприклад, в банках або інвестиційних фондах.

       У всіх цих випадках спеціалісти СК «БРОКБІЗНЕС-ЖИТТЯ»  запропонують Вам страховий  та  фінансовий захист в залежності від потреб Вашої родини і Ваших фінансових можливостей.

       Важливою складовою частиною взаємодії СК «БРОКБІЗНЕС-ЖИТТЯ» та Вас є гарантія збереження і примноження коштів, довірених Компанії. В цьому плані підтвердженням надійності і стабільності СК «БРОКБІЗНЕС-ЖИТТЯ» є її страхові резерви, статутний капітал, перестрахування у світового лідера «SCOR GLOBAL LIFE». Страхування життя і здоров’я допоможе Вам знайти упевненість в сьогоднішньому і завтрашньому дні.

Програма «LIFE 100+»               

Програма «LIFE 100 JUNIOR» 

Програма «LIFE 100 PROTEСT»

Програма «ЗАХИСТ-КЛАСIК»